Pielgnacja aut Wrocaw

Pranie i Renowacja Tapicerki Skórzanej

Wbrew pozorom pranie tapicerki w aucie nie jest prostym i szybkim procesem, dlatego poświęcamy na to wiele godzin pracy i najlepszą chemię. Usuwamy najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Począwszy od ropy po wszelakie nieczystości spożywcze.

Czyścimy każdy rodzaj materiału. Do każdego auta podchodzimy ze szczególną uwagą, dlatego masz pewność, że twoje auto oddajesz w dobre ręce. Gwarantujemy wysokiej jakości usługę prania tapicerki i jej renowacji.

Docieramy do wszystkich zakamarków, dlatego fotele i kanapy są wyciągane na zewnątrz. Wtedy mamy pewność że samochód jest naprawdę wyprany. Na koniec na życzenie klienta wnętrze auta poddawane jest procesowi ozonowania .

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ!!!

Mimo to, że tapicerka skórzana jest dosyć luksusowym wyposażeniem auta, ulega także naturalnemu zużyciu. Jednakże nasze działania też mogą jej poważnie zaszkodzić. Jeżeli będziemy przestrzegać kilku prostych praw, to nasza tapicerka będzie przez długi czas cieszyć nasze oczy i sprawiać , że we własnym aucie będziemy się czuć komfortowo.

Na początek powinniśmy pamiętać o konserwacji i zabezpieczeniu skóry, ponieważ jeśli już doprowadzimy do zniszczenia, przetarcia bądź przebarwienia skóry to proces całkowitej renowacji może nas sporo kosztować. W żadnym wypadku nie powinniśmy tego wykonywać za pomocą oliwek, kremów, czy nawet  pseudo wosków. Skóra jest materiałem naturalnym, który oddycha i nie wolno zatykać jej porów. Najlepiej oddawać auto w ręce fachowców, bo oni najlepiej wiedzą jakich używać kosmetyków i w jaki sposób przeprowadzić taki proces.

Oferujemy kompleksowe pranie tapicerki aut wszystkich marekDodatkowo oferujemy naszym klientom takie usługi jak:

– obszycie kierownicy skórą lub jej barwienie
– uszycie i wymiana mieszka od gałki zmiany biegów
– obszycie skórą gałki zmiany biegów

 

Zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy profesjonalne pranie tapicerki i renowację tapicerki skórzanej dla klientów z Wrocławia i okolic.

LACKPROTECT – Profesjonalne pranie tapicerki Wrocław i okolice.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas