+48 602 398 326 info@lackprotect.pl

Polerowanie i regeneracja reflektorów

Polerowanie i renowacja lamp samochodowych jest częścią naszych usług naprawczych. Przywrócimy wydajność i nowy wygląd reflektorów.

Kontakt z nami

Telefon

Polerowanie reflektorów

Regeneracja reflektorów Wrocław

Częstym problemem wielu aut są zniszczone, matowe, utlenione, zżółknięte, porysowane klosze reflektorów. Klosze niszczą się między innymi od myjni automatycznych, od agresywnej chemii, utleniają się od promieni UV, uszkadzają je kamyki i piasek lecący z drogi.

Istnieją dwa sposoby odnowy reflektorów

Pierwszy to kupić sobie nowe lampy – ale po co? Drugi sposób jest znacznie prostszy, tańszy i wygodniejszy Trzeba tylko przyjechać do Nas, a my doprowadzimy je do pełnego blasku, poprzez dobór odpowiednich zabiegów kosmetycznych, sprawimy, że będą wyglądały jak nowe. Jazda w nocy nie sprawi Ci już żadnego problemu. Warto też wspomnieć o walorach estetycznych. Auto z błyszczącymi kloszami, wygląda ładniej i młodziej. Polerowanie reflektorów zapewnia przywrócenie przejrzystości kloszy lamp, tym samym zwiększy bezpieczeństwo podróżowania po zmroku. Zabezpieczymy reflektor przez kolejnymi uszkodzeniami specjalistyczną chemią.
polerowanie reflektorów

Stosujemy wieloetapowe procesy polerowania lamp samochodu

Polerowanie lamp

Na czym polega polerowanie reflektorów

Nasza usługa – polerowanie reflektorów, to spa dla kloszy lamp Twojego pojazdu. Praca składa się z następujących etapów:

  1. Zaczynamy od zabezpieczenia powierzchni wokół reflektorów.
  2. Następnie dokładnie je oczyszczamy, poprzez mycie i odtłuszczanie profesjonalnymi środkami chemicznymi.
  3. Do kolejnego etapu prac pelengacyjnych, zatrudniamy szlifierkę, polerkę oraz pasty wpierające te czynności.
  4. Jako ostatni element prac, nakładamy na reflektor kwarcową powłokę GYEON Q2 TRIM, która zabezpiecza go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV.

Powłoka GYEON Q2 TRIM  gwarantuje ochronę reflektora przez 6-12 miesięcy.

polerowanie lamp wrocław

Efekt realizacji polerowania lamp.

Polecam firmę LackProtect z Wroclawia, która zadbała o moje przednie reflektory. Wielu mówiło, że się nie da, że do wymiany, wyglądały masakrycznie tylko należy powierzyć to osobie, która ma o tym pojęcie.

Michał Menczyński

Po wyczyszczeniu I wypolerowaniu reflektory w moim aucie odzyskały fabryczną przejrzystość i blask. Usługa wykonana szybko i starannie. Polecam!
Adam Gross

Polecam, lampy wyglądają jak nowe 

Marcin Wanżewicz

Renowacja reflektorów – czy warto?

Jazda w nocy nie sprawi Ci już żadnego problemu. Warto też wspomnieć o walorach estetycznych. Auto z błyszczącymi kloszami, wygląda ładniej i młodziej. Koszt wykonania usługi renowacji pary reflektorów w cenie 250 zł.

Polerowanie lamp samochodowych Dolny Śląsk

Jesteśmy specjalistami w renowacji reflektorów na Dolnym Śląsku. Oddając nam swój pojazd w opiekę, masz gwarancje dobrej inwestycji w swój pojazd oraz bezpieczeństwo użytkowania. Profesjonalnie wykonane usługi zapewnia dogodną pielęgnację samochodu. Znajdziesz nas we Wrocławiu przy ul. Monte Cassion 16B.
naprawa fotela skórzanego

Zobacz nasze realizacje regeneracji lamp samochodowych

polerowanie lamp samochodu
	 regeneracja reflektorów wrocław
Polerowanie-reflektorów-efetk-przed-i-po (2)
regeneracja reflektorów wrocław
polerka lamp
regeneracja reflektorów wrocław

FAQ – najczęstsze pytania dotyczące polerowania i regeneracji reflektorów

1. Jak długo trwa usługa polerowania reflektorów?

Czas trwania usługi uwarunkowany jest od: stopnia zniszczenia reflektora, jego wielkości oraz sposobu umiejscowienia w pojeździe (warunkuje łatwość lub trudność pracy nad kloszem lampy). Czas polerowania reflektora mieści się w granicach 1-3 godz.

2. Czy trzeba demontować reflektory do polerowania?

Nie trzeba demontować reflektora, by poddać go renowacji. Wystarczy umówić się na usługę, zostawić podjazd w naszym warsztacie na parę godzin. Usługę zawsze rozpoczynamy od dokładnego zabezpieczania powierzchni wokół reflektora, co daje gwarancje bezpieczeństwa przed  uszkodzeniem np. lakieru samochodu.

3. Ile kosztuje renowacja lamp samochodowych?

Usługa odnowy pary reflektorów wraz z pokryciem ich powłoką ochronną – kwarcowa powłoka Gyeon Q2 Trim, to koszt 200 zł.

Lack Protect – profesjonalna pielęgnacja aut Wrocław