+48 602 398 326 info@lackprotect.pl

Polerowanie i renowacja lakieru

Pranie i renowacja tapicerki samochodowej jest częścią naszych usług naprawczych. Zajmujemy się praniem foteli oraz naprawą tapicerki samochodowej każdego materiału i każdej marki. 

Kontakt z nami

Telefon

Renowacja lakieru

Renowacja lakieru samochodowego

Usługa polega na zebraniu zniszczonej warstwy lakieru, a następnie doprowadzeniu go do połysku. Przy bardzo zniszczonych lakierach używany jest papier wodny i następnie auto jest polerowane politurami o różnej gradacji (mocno ścierną w celu usunięcia większych rys i niedoskonałości a na koniec jest polerowane pastą wykończeniową, aby uniknąć refleksów i tzw. hologramów na lakierze).

Po wykonaniu takiego zabiegu zaleca się zabezpieczenie lakieru preparatem ochronnym w celu utwardzenia lakieru i utrwalenia efektów polerowania.

Stosujemy wieloetapowe procesy polerowania lakieru

Zabezpieczenie lakieru

Po co stworzono preparat do zabezpieczenia lakieru?

Wydaje się, że auto, którym wyjeżdżamy z salonu przez długi okres czasu będzie jak nowe. Niestety współczesne lakiery samochodowe są bardzo miękkie a tym samym podatne na uszkodzenia. Dlatego firma ”SONAX” po wielu latach badań, wprowadziła na rynek produkt, który zrewolucjonizował technologię ochrony lakieru. Jeśli uważasz, że lakier twojego auta jest gładki, to w łatwy sposób możesz to sprawdzić. Gołym palcem nie jesteśmy wstanie wyczuć porowatości lakieru. Wystarczy taką samą czynność wykonać przez folię od paczki papierosów.

Mega profesjonalna robota super podejście do klienta i nie za miliony monet, szybko fachowo 100% polecam.

Łukasz Wasielewski

Szczerze to aż brakuje mi słów, żeby wyrazić swoje zadowolenie!
Wykonanie roboty-mega. Kontakt-rewelacyjny.
Do tego gościna i fachowe podejście do tematu!
Auto dostało drugą młodość!

Arkadiusz Maziakowski

Panowie, jakość waszej pracy jest na poziomie atmosfery, jaką wprowadzacie w kontaktach z klientem.. Absolutnie fantastyczna i owocna wizyta.

Mateusz Janecki

Profiline NANO Lack/Paint Protect

Preparat z serii Profiline NANO Lack/Paint Protect to wyprodukowany na bazie nanotechnologii preparat do długotrwałej ochrony lakieru.

Zabezpiecza powierzchnię lakierów:

  • zwykłych,
  • metalicznych,
  • podatnych na zarysowania.

Wyjątkowo twardą, przezroczystą powłoką zbudowaną z warstw nano-cząsteczek krzemianu. Intensywnie odświeża kolory, zapobiega wszelkiego rodzaju wżerom (po owadach, żywicy i ptasich odchodach), osadzaniu się zabrudzeń oraz zapewnia szybkie spływanie wody z karoserii.
Powłoka zamienia się w szklistą materię, która staje się częścią lakieru co nie powoduje jego utleniania. Nadaje wysoki połysk i głębie koloru. W zależności od kondycji lakieru SONAX Profiline NANO Lack/Paint Protect nadaje połysk oraz zapewnia ochronę lakieru do 12 miesięcy. Może być stosowany na powierzchniach aut, motocykli i felg aluminiowych!

Schemat działania preparatu do polerowania lakieru 

Jak to robimy?

ETAP PIERWSZY
Po dokładnym umyciu i wysuszeniu auta przystępujemy do wstępnego oczyszczenia lakieru za pomocą masy czyszczącej CLAY LACKPEELING, Celem tego zabiegu jest usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń takich jak: asfalt, żywica, resztki owadów itp.
ETAP DRUGI
W zależności od kondycji lakieru przystępujemy do mechanicznego polerowania powłoki lakierniczej. (etap pominięty przy aucie prosto z salonu). W ten sposób usuwamy mikro rysy, oraz utlenioną warstwę.
ETAP TRZECI
Za pomocą preparatu LACK PREPARE usuwamy resztki pasty polerskiej, a jednocześnie cała powierzchnia zostaje odtłuszczone i przygotowany do nałożenia trwałej powłoki.
ETAP CZWARTY
Nałożenie właściwego preparatu małą specjalną gąbeczką. Po zakończeniu procesu środek utwardza się przez najbliższą godzinę.
Jeśli nie jesteś przekonany w 100%, przyjedź a my nałożymy Ci powłokę Nano Lack Protect na 1 wybrany element za darmo i sam zdecydujesz czy warto zrobić to na cale auto czy nie.

Lack Protect – profesjonalna pielęgnacja aut Wrocław