+48 602 398 326 info@lackprotect.pl

Usuwanie rys, obtarć i odprysków

Usuwanie drobnych szkód lakieru jest również możliwe bez konieczności lakierowania – dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i profesjonalnych środków, w miarę możliwości usuwamy szkody bez lakierowania, a efekt końcowy jest taki sam! 

Kontakt z nami

Telefon

Naprawa lakieru Wrocław

Usuwanie rys z lakieru Wrocław

Uszkodzenia lakiernicze jednego elementu pojazdu nie zobowiązują do zmiany całego lakieru. Miejscowe usuwanie wad lakieru jest bardziej wygodnym i szybszym rozwiązaniem, a w szczególności znacznie tańszym. Profesjonalne usługi usuwania rys, obtarć i odprysków lakieru pozwalają na precyzyjne dobranie odcienia koloru, w taki sposób, że miejsce wcześniejszego uszkodzenia nie jest w ogóle widoczne.

Lakier pojazdu, na uszkodzenia jest narażony cały czas, a najczęściej i najszybciej powstałą wadą są rysy. Bywają one mniej lub bardziej widoczne, jednak miejsca te zwiększają ryzyko korozji blachy pojazdu. Warto pamiętać, że nawet małe uszkodzenia takie jak: obtarcia, rysy i odpryski z czasem mogą pogłębiać obszar wady, dlatego warto zająć się tym problemem od razu, aby nie doprowadzić do uszkodzeń karoserii.

usuwanie-odpryskow-lakieru-2

Nasza ekipa zajmuje się profesjonalnym usuwaniem odprysków we Wrocławiu

Stosujemy wieloetapowe procesy usuwania uszkodzeń lakieru

Naprawa lakieru

Lack Protect skutecznie usuwa obtarcia i odpryski

W Lack Protect tego typu uszkodzenia usuniesz w stosunkowo krótkim czasie – szybkość wykonanej usługi pozwala na oddanie pojazdu do warsztatu w każdym momencie, bez obaw o brak pojazdu przez kilka tygodni. Najważniejszym elementem zabiegu jest dobór odpowiedniego koloru. Fachowcy Lack Protect właściwie dobiorą odcień  za pomocą oznaczeń fabrycznych pojazdu. W mało drastycznych uszkodzeniach nie ma potrzeby lakierowania całego elementu i jego demontażu, co poważnie obniża koszt wykonania takiej usługi.

usuwanie-odpryskow-Wroclaw

Efekt realizacji usuwania odprysków lakieru pojazdu marki Audi.

Mega polecam chłopaków! Mają bardzo fachowe podejście. Zarysowalam zderzak, wyjeżdżając z parkingu. Napisałam do chłopaków, bardzo szybko dostałam odpowiedź i jeszcze w ten sam dzień mi pomogli, a po zadrapaniach nie było śladu! Jestem mega zadowolona i szczerze polecam! Jeżeli odpukać jeszcze raz by mi się przytrafiła, taka sytuacja… Na pewno wróciłabym właśnie tam

Klaudia Kasprzyszak

Szczerze to aż brakuje mi słów, żeby wyrazić swoje zadowolenie!
Wykonanie roboty-mega. Kontakt-rewelacyjny.
Do tego gościna i fachowe podejście do tematu!
Auto dostało drugą młodość!

Arkadiusz Maziakowski

Panowie, jakość waszej pracy jest na poziomie atmosfery, jaką wprowadzacie w kontaktach z klientem… Absolutnie fantastyczna i owocna wizyta.

Mateusz Janecki

Dlaczego warto zdecydować się na tego typu zabieg?

Podstawowym i największym powodem, aby zdecydować się na tego typu zabieg, jest to, że wszelkie wady lakieru przyczyniają się do dalszych uszkodzeń karoserii. Im szybciej zajmiesz się problemem, tym mniejsze koszty naprawy poniesiesz. Kolejnym argumentem za jest poprawa estetyki wyglądu pojazdu. Usuwając rysy, odpryski i obtarcia, podniesiesz wartość pojazdu – jest to kluczowy atut w momencie chęci sprzedaży samochodu.

Rysy i obtarcia

Usuwanie rys i obtarć to zabiegi, które są stosunków proste i szybkie. Fachowcy dokładnie oczyszczają element, następnie precyzyjnie szlifują i polerują miejsce wad. Ostatnim etapem prac, jest dobór koloru, nałożenie go, suszenie i zabezpieczenie powłoką ochronną. Często naprawy takich wad nie wymagają demontażu elementu, co wpływa korzystnie na cenę usługi.

  Odpryski

  Odpryski wymagają bardziej precyzyjnej pracy nad ich usuwaniem. Prace te polegają na uzupełnieniu ubytków w lakierze, tak aby powierzchnia była równa i gładka. Do wypełnień używamy specjalistycznej pasty szpachlującej. Kolejne czynności są takie same jak w przypadku usuwania rys i obtarć.

   Zobacz nasze realizacje usuwania obtarć, rys i odprysków z lakieru

   usuwanie-rys-lakieru
   odprysk-lakieru-usuwanie
   usuwanie-rys-lakieru

   FAQ – najczęstsze pytania dotyczące usuwania odprysków, rys i obtarć

   1. Ile kosztuje usługa usuwania odprysków oraz obtarć z lakieru samochodu?

   Cena usuwania szkód z lakieru samochodu zależy od rodzaju, wielkości powierzchni oraz stopnia uszkodzenia. W niektórych przypadkach nie ma konieczności demontażu elementu pojazdu oraz lakierowania go – wtedy cena jest znacznie niższa. W standardowych przypadkach ceny za usługę usuwania rys, obtarć oraz odprysków rozpoczynają się od 150 zł.

   2. Jak długo trwa usługa usuwania rys, obtarć i odprysków?

   Usługa usuwania wad z lakieru trwa od jednego do kilku dni roboczych. Jest to kwestia ilości prac, jakie należy wykonać.

   3. Szpachlowanie odprysków – czy jest trwałe?

   Tak, ubytki w lakierze są uzupełniane specjalistyczną pastą, następnie dokładnie suszone i wygładzane. Zabieg ten jest kategorycznie trwały i gwarantuje, że miejsce po odprysku jest zupełnie niewidoczne.

   Lack Protect – profesjonalna pielęgnacja aut Wrocław