+48 602 398 326 info@lackprotect.pl

Renowacja felg Wrocław

Realizujemy renowacje zniszczonych felg samochodowych. Wypełnimy ubytki i poddamy felgi prostowaniu.

Kontakt z nami

Telefon

Felgi aluminiowe

Regeneracja i naprawa felg

Gwałtowny wjazd na krawężnik oraz szybki przejazd po dziurach w powierzchni drogi naraża felgę kola samochodowego na uszkodzenia. Skrzywienia, pęknięcia, ubytki, zarysowania – to najczęstsze  szkody wyrządzone na feldze. Małe uszkodzenia z czasem ulegają większym, a następnie wpływają negatywnie na inne elementy pojazdu, których naprawa często jest dość kosztowna. Warto więc stale kontrolować stan felg i poddawać je wymianie lub renowacji. Druga opcja – renowacja felg, jest znacznie tańsza i pozwala na zachowanie oryginalnego wyglądu pojazdu.

Felgi-pokryte-powlaka-ceramiczna

Wieloetapowe procesy renowacji felg samochodowych

Regeneracja felg

Prostowanie felg Wrocław

Lack Protect przywróci nawet najbardziej zniszczone felgi do stanu nowości. Profesjonalnie wykonana renowacja felg, w przeciwieństwie do amatorskiej renowacji, pozwoli na zachowanie trwałych efektów naprawy. Fachowcy Lack Protect przy pomocy odpowiedniego sprzętu sprawdzą stan zniekształceń felgi i skutecznie je zlikwidują. Zabieg renowacji sprawi, że felgi będą znów błyszczeć i przyciągać wzrok swoim wyglądem.

Bardzo serdecznie polecam firmę! Autko, a konkretnie Maserati Granturismo, miało mega zajechane felgi, praktycznie srebrne od krawężników, a nie, jak seryjnie, czarne 🙁 Panowie Z Lack Proteck perfekcyjnie usunęli nierówności oraz przywrócili oryginalny kolor i blask felg. Bardzo serdecznie dziękuję i polecam! Za tydzień wracam z innym autem.

Matius Colday

Zgłosiłem się do Lack Protect z konkretnie obitym rantem felgi, przy czym fabrycznie nowe kółka założyłem w sierpniu i defekt bił po oczach. Dogadałem szczegóły (maila napisałem 11 listopada, w świąteczną niedzielę, odpowiedź otrzymałem tego samego dnia, szok), i zostawiłem auto. Naprawa terminowa. Przed odbiorem zapytałem czy auto gotowe, tym razem przez fb (odpowiedź jak zwykle ekspresowa). W odpowiedzi usłyszałem, że tak, a w cenie zrobili również druga felgę, która także miała lekko obity rant 😮 Uzasadnienie – bo black friday i promocja 😉 Efekt – świetny. Oprócz dwóch odnowionych felg wszystkie 4 były dokładnie wyczyszczone, a opony nabłyszczone. Przy odbiorze miła pogawędka z Właścicielem. Doceniam szczególnie z tego względu, że Panowie po prostu lubią swoją robotę i zapewne cieszą się z efektu tak samo, jak ja, a nie zależy im tylko na portfelu klienta, jak typowym Januszom biznesu. Na kolejne, ewentualne prace detailerskie oddam samochód (swój, i nie tylko) w to samo miejsce.

Mateusz Nitek Nitkowski

Oddaliśmy Audi A3 po małym kraszteście, niby nic poważnego, zderzak do lakierowania. Przy okazji zdecydowaliśmy naprawić pozostałe obcierki, nadkola, wgniotki i ożywić światła bo były matowe. Zdecydowaliśmy się również na renowację skórzanej tapicerki w środku i fotela kierowcy bo było kiepsko, taka piękna bananowa skóra zrobiła się mniej bananowa 😉
Auto które odebraliśmy było wyczyszczone kosmicznie, pasy wyprane, środek pachnący ale największy szok to był naprawiony fotel kierowcy. Z zewnątrz – ani śladu po naprawach, reflektory jak nowe! Jeśli zastanawiasz się czy w Lack Protect potrafią robić dobrą robotę to śmiało mogę polecić ten zakład.
PS. Po wcześniejszym kontakcie można odebrać, oddać auto poza standardowymi godzinami co było dla nas zbawieniem pracując do 17.
PS2. A Wam Panowie jeszcze raz dziękuje za super wykonaną robotę.
Michał Nowak

Jak przebiega naprawa felg w Lack Protect?

Specjalizujemy się w renowacji felg stalowych oraz aluminiowych. Każda felga przed podjęciem wszelkich działań jest poddana dokładnym oględzinom jej stanu.

Maksymalna szerokość: 1137px

Czynność ta jest konieczna i polega na szczegółowym rozeznaniu uszkodzeń. Kolejne etapy renowacji przebiegają w następujący sposób:

1. Dokładne mycie i usuwanie zanieczyszczeń.

2. Usuwanie ciężkich uszkodzeń, taki jak pęknięcia, skrzywienia, zniekształcenia.

3. Szlifowanie i usuwanie zarysowań.

4. Uzupełnianie ubytków specjalistycznymi środkami do szpachlowania.

5. Ponowne szlifowanie, a następnie matowanie.

6. Przygotowanie powierzchni do lakierowania.

7. Nakładanie lakieru.

8. Pokrycie felg powłoką ochronną.

9. Jako ostatni element renowacji uznaje się odnowienie emblematów felgi, takie jak znak marki pojazdu.

Przed wykonaniem renowacji felg, konieczne jest zdjęcie z nich opon. Jeżeli nie masz takiej możliwości, w Lack Protect z przyjemnością to wykonanym. 

W ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną lakierów oraz wykończenie koloru felgi w mat, połysk lub brokat. 

renowacje_felgi_Wroclaw02

Zobacz nasze realizacje renowacji felg koł samochodwych

FAQ – najczęstsze pytania dotyczące renowacji felg

1. Ile kosztuje usługa renowacji felg?

Cena renowacji felgi rozpoczyna się od 300 zł. Koszty uwarunkowane są od rodzaju tworzywa, stanu zniszczenia oraz wymiaru felgi.

2. Czy renowacja felg bardzo znaczonych jest opłacalna?

Tak, ceny renowacji felg są nadal tańsze niż zakup nowej felgi.

3. Jak długo trwa usługa renowacji felg?

Renowacja felg jest bardzo czasochłonna ze względu na konieczność zachowania dużej precyzji pracy. Praca nad jedną felgą trwa nawet do 4 godzin.

Lack Protect – profesjonalna pielęgnacja aut Wrocław