Pielgnacja aut Wrocaw

Powłoka ceramiczna Wrocław

Ochrona lakieru samochodu jest priorytetem dla właścicieli samochodów. Nawet podstawowe zabiegi pielęgnacyjne narażają lakier na zniszczenia.  W codziennych warunkach, na jakie skazany jest pojazd, nie jesteśmy w stanie ochronić go przed zadrapaniami, odpryskami, blaknięciem oraz powstawaniem plam na lakierze.

Stosowanie najbardziej powszechnej opcji ochrony, jaką jest woskowanie pojazdu po myciu, nie jest tak skuteczne jak inne zabiegi auto detailingu. Lack Protect w swoich usługach posiada również zabezpieczanie lakieru pojazdu powłoką ceramiczną.

Powłoka ceramiczna długotrwała ochrona lakieru

Powłoka ceramiczna – realizacja Lack Protect

Długotrwały blask i ochrona lakieru

Powłoka ceramiczna w dziedzinie auto detailingu jest znana od lat. Charakteryzuje się najskuteczniejszą ochroną przed zabrudzeniami,  starzeniem oraz uszkodzeniami lakieru.  Powłoka określana również jako nanoceramiczna, jest bezbarwną warstwą ochronną. Swoim składem oparta jest na dwutlenku krzemu lub krzemionce (SiO2). Powłoka otrzymana z kryształów kwarcu, piasku oraz krzemionki, w połączeniu z innymi surowcami tworzy niewidoczną, twardą warstwę, dającą gwarancje ochrony przed:

  • starzeniem się lakieru,
  • zadrapaniami,
  • odpryskami,
  • plamami,
  • blaknięciem lakieru,
  • wchłanianiem brudu.

Dzięki powłoce ceramicznej na lakierze brud drogowy swobodnie osuwa się z samochodu – optycznie samochód będzie cały czas czysty, a lakier błyszczący. Z powłoką czynności mycia pojazdu ograniczają się wyłącznie do spłukania go wodą. Niezwykle twarda warstwa zbrojna, chroni lakier przed promieniowaniem UV, zadrapaniami oraz szkodliwym działaniem chemikaliów. Powłoka ceramiczna jest nakładana metodą natryskową.

POWŁOKA CERAMICZNA WROCŁAW – LACK PROTECT
ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

Inwestycja w powłokę ceramiczną gwarantuje ochronę lakieru Twojego pojazdu na lata zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach.

Gdzie stosuje się hydrofobową warstwę ochronną

Powłoki ceramiczne są stosowane również na innych elementach samochodów. Producenci pojazdów nakładają je na podwozie samochodu oraz komorę silnika. Ta technika ochrony powszechnie jest stosowana również na kołach, we wnętrzach pojazdu, a nawet na szybkach. Ceniona jest za wieloletnią ochronę bez konieczności konserwacji.

Lakier jak lustro , lampy ekstra, środek też mistrzostwo – dziękuję ! – Joanna Ka

Zalety i cena powłoki ceramicznej

Charona pojazdu jest dość kosztowna, ale inwestycja w powłokę ceramiczną daje gwarancje wieloletniej  oraz skutecznej ochrony. W cenie oscylującej w granicach od 1500 zł do nawet 5-6 tysięcy złotych zyskujesz zalety takie jak:

  • stała ochrona przed promieniowaniem UV,
  • ochrona przed plamami chemicznymi,
  • łatwość czyszczenia dzięki funkcji hydrofobowych,
  • połysk i piękny elementów pojazdu.

Jeżeli konsekracja oraz czynności sprzątania pojazdu sprawiają Ci trudność, rozważ zastosowanie powłoki w swoim samochodzie. Za cenę powłoki zyskasz komfort użytkowania, stały piękny wygląd pojazdu, a także mniejszą ilość obowiązków związanych z pielęgnacją.

Realizacje Lack Protect we Wrocławiu

Efekt pokrycia komory silnika powłoką ceramiczną

Efekt przed i po - powłoka ceramiczna

Wnętrze pojazdu pokryte powłoką ceramiczną

Felgi pokryte powłoką ceramiczną efekt przed i po

Efekty realizacji Lack Protect Wrocław

ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

FAQ – najczęstsze pytania dotyczące powłoki ceramicznej

1. Czy dzięki pokryciu auta powłoką ceramiczną nie muszę go już w ogóle myć?  Jak dbać o samochód pokryty  powłoką ceramiczną?

Mycie jest nadal konieczne. Czynności te dzięki powłoce są łatwiejsze i wykonuje się je zdecydowanie rzadziej. Podczas pielęgnacji pojazdu pokrytego powłoką ceramiczną należy używać wyłącznie myjni bezdotykowych lub ręcznych, konieczne jest wysuszenie lakieru po myciu. Bardzo ważne jest, by unikać myjni szczotkowych.

2. Co warunkuje cenę powłoki ceramicznej?

Ceny zależą od tego, jaki element zostanie pokryty powłoką oraz jakie czynności regeneracyjno-naprawcze są konieczne przed nałożeniem powłoki na pojazd. Każdy pojazd przed wykonaniem usługi jest poddawany szczegółowej oraz indywidualnej wycenie.

3. Jaki czas utrzymuje się powłoka ceramiczna?

Żywotność powłoki zależy od wersji i potrafi utrzymać się od 1 do 10 lat na lakierze samochodu. Duży wpływ ma stan lakieru, dlatego tak ważne jest, by przed nałożeniem powłoki został zrealizowany szczegółowy przegląd jego stanu.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas