Pielgnacja aut Wrocaw

Wulkanizacja – serwis wymiany opon

Oprócz usług autodetailingu, napraw mechanicznych i lakierniczych w Lack Protect uruchomiliśmy profesjonalną wymianę opon i kół. Jesteśmy profesjonalnym zakładem wulkanizacyjnym, który zapewni Ci kompleksową obsługę wymiany opon wiosną i późną jesienią oraz pomoc w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Zawsze możesz liczyć na nasz zespół!

Jeżeli wymiana opon we Wrocławiu kojarzy Ci się tylko z długiem czasem oczekiwania to skontaktuj się z nami – nasze podejście zapewnia komfort i jak najkrótszy czas oczekiwania na wymianę opon.

WROCŁAW WYMIANA OPON – WULKANIZACJA
Krzyki, Stabłowice, Psie Pole, Śródmieście
ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

Warsztat wymiany opon Wrocław

W Lack Protect oferujemy wulkanizację stacjonarną w Krzykach, jednak klienci trafiają do nas z całego Wrocław – Pisie Pole, Stabłowice, Śródmieście. W zakresie naszej usługi precyzyjnie dostosujemy parametry kół zgodnie z wytycznymi Twojego pojazdu.

Wulkanizacja to nie tylko wymiana opon, ale także:

  • diagnostyka,
  • naprawa,
  • regeneracja,
  • konserwacja,
  • wyważanie kół,
  • bieżnikowanie kół,
  • prostowanie felg,
  • sezonowa wymiana opon.

Jak długo trwa serwis opon w Lack Protect?

Wulkanizacja jest sztuką naprawy i łatania przebitych opon. Proces ten wymaga precyzji i doświadczenia. W Lack Protect Wrocław stosujemy najnowsze techniki i najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt podczas wykonywania rekonstrukcji ogumienia kół – czynniki te pozwalają na znaczne skrócenie czasu wykonywanej usługi, a nasi klienci mogą cieszyć się nowymi oponami już w następnym dniu.

wymiana opon Wrocław stabłowice, psie pole, legnicka, śródmieście, krzyki

Serwis opon Wrocław

Profesjonalna naprawa oraz wymiana kół samochodu w LACK PROTECT, ponadto oferujemy wykonie wyważania kół lub zdjęcia uszkodzonych i zapieczonych śrub. Nasze usługi wulkanizacji cieszą się uznaniem wielu naszych klientów z Wrocławia i okolic, ze wglądu na jakość i szybkość realizacji usługi wulkanizacyjnej.

Profesjonalizm w każdym calu. Super ceny, trafna diagnoza. Świetne podejście do klienta Pana Macieja. Polecam. – Michał Kośnik

Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym serwisem wymiany opon, posiadamy specjalistyczny sprzęt będący ułatwieniem prac, tym samym zwiększeniem wydajności. Gwarantujemy szybkie pozbycie się problemu, jakim jest uszkodzona opona oraz odpowiednie dokręcenie śrub kół przy pomocy klucza dynamometrycznego.

Serwis opon Wrocław - Krzyki, Stabłowice, Psie Pole, Legnicka, Fabryczna

Wymiana opon Wrocław cennik

Opony są elementem samochodu najszybciej się zużywającym, ponadto wymagają również sezonowych wymian na rodzaj ogumienia letniego lub zimowego. Ceny wymiany opon we Wrocławiu są dość zróżnicowane, jednak nie wynika to z kosztów realizacji usługi lecz ze względu na rodzaj zastosowanego materiału – serwisy wymiany opon oferują opony używane lub nowe i to zdecydowanie ten czynnik wypływa na cenę usługi wulkanizacyjnej. W przypadku Lack Protect koszty wymiany opon są ustalane indywidualnie w zależności od przypadku.

Na czym polega wulkanizacja i naprawa opon

Sama usługa wulkanizacji jest dość złożonym procesem prac. Wulkanizacja obejmuje zmianę opon poprzez zdjęcie i założenie ogumienia z felgi koła, jednak w trakcie tej czynności dość często konieczne jest również prostowanie felg, które uległy uszkodzeniu podczas użytkowania –  to również jest zabieg wulkanizacji.

Profesjonalny serwis wymiany opon, a samodzielna wymiana

Zdarzają się sytuacje kiedy decydujemy się na wymianę kół – felg i opon. Takie zestawy najczęściej zakupywane są w stanie już używanym. Po dokonaniu zakupu za każdym razem powinno nasunąć nam się pytanie “po co korzystać z profesjonalnych serwisów wymiany opon?, odpowiedz jest jednoznaczna “dla własnego bezpieczeństwa”. W 100% sprawne koła w pojeździe to podstaw bezpieczeństwa. Ich faktyczny stan powinno się sprawdzać przynajmniej kilka razy do roku i przed każdą planowaną dłuższą podróżą.

Profesjonalny serwis wymiany opon taki, jak Lack Protect mieszczący się na Krzykach we Wrocławiu, pomoże ocenić faktyczny stan kół i dokonać ewentualnych napraw. Dokonując zakupu używanego ogumienia nigdy nie mamy pewności, że sprzedawca nie ukrył pewnych wad opony. Dlatego warto skorzystać z usług diagnostyki opon wykonanych przez fachowców.

Nieważne, czy masz 14, 18, czy nawet 22 cale. Nasze maszyny i personel może wymienić każdą oponę. Sprawdź nas i załatw wszystko w jednym miejscu.

Wrocław wymiana opon o każdej średnicy

Jeżeli Twój pojazd posiada felgi o nie standardowych wymiarach, średnica Twoich opon jest również inna. Zdarza się, że warsztaty wulkanizacji odmawiają wykonanie usługi wymiany opon, ze względu na brak odpowiedniego wyposażenia serwisu. W Lack Protect Wrocław nie musisz obawiać się o odmowę, jesteśmy serwisem idącym za duchem czasu i prężnie rozwijamy swój serwis w nowoczesne sprzęty wulkanizacyjne. Prowadzimy wymianę opon o każdym calu.

WULKANIZACJA WROCŁAW KRZYKI – LACK PROTECT
ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

FAQ – Najczęstsze pytania dotyczące wulkanizacji Wrocław

1. Czy jest możliwe prawidłowe wyważenie opon w serwisie?

Tak, w naszym serwisie opon zlokalizowanym we Wrocławiu, posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonania zabiegu wyważenia kół oraz wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie diagnostyki.

2. Jaki jest koszt wymiany kół z letnich na zimowe we Wrocławiu?

Koszt wymiany kół niezależnie od ich typu wraz z wyważeniem wynosi od 100 zł wzwyż. Na cenę przekłada się wielkość oraz rodzaj materiału felg. Usługa mobilna wymiany opon wiążę się z dodatkowymi kosztami dojazdu, jest to jednak stosunkowo niski koszt w porównaniu do nakładu czasu, jaki wiąże się z dojazdem do stacjonarnego serwisu.

3. Jak długo trwa usługa wulkanizacyjna w Lack Protect?

W naszym serwisie na Krzykach, czas trwania usługi wymiany lub naprawy opon zależy od przypadku oraz czy usługa dotyczy jednego koła czy całego kompletu. Zazwyczaj jest co kwestia od 2 godzin do następnego dnia roboczego.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas