Pielgnacja aut Wrocaw

Pranie i renowacja tapicerki skórzanej

Mimo to, że tapicerka skórzana jest dosyć luksusowym wyposażeniem auta, ulega także naturalnemu zużyciu. Działania użytkowników samochodów także mogą jej poważnie zaszkodzić. Jeżeli będziemy przestrzegać kilku prostych praw, to nasza tapicerka będzie przez długi czas cieszyć nasze oczy i sprawiać, że we własnym aucie będziemy się czuć komfortowo.

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ!!!

Na początek powinniśmy pamiętać o konserwacji i zabezpieczeniu skóry, ponieważ jeśli już doprowadzimy do zniszczenia, przetarcia bądź przebarwienia skóry to proces całkowitej renowacji może nas sporo kosztować. W żadnym wypadku nie powinniśmy tego wykonywać za pomocą oliwek, kremów, czy nawet  pseudo wosków. Skóra jest materiałem naturalnym, który oddycha i nie wolno zatykać jej porów. Najlepiej oddawać auto w ręce fachowców, bo oni najlepiej wiedzą, jakich używać kosmetyków i w jaki sposób przeprowadzić taki proces.

Profesjonalne pranie tapicerki Wrocław i okolice
ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

Jak wygląda pranie tapicerki w Lack Protect

Wbrew pozorom pranie tapicerki w aucie nie jest prostym i szybkim procesem, dlatego poświęcamy na to wiele godzin pracy i najlepszą chemię. Usuwamy najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Począwszy od ropy po wszelakie nieczystości spożywcze.

Fantastyczna robota, nie sądziłem że zobacze jeszcze wnętrze mojego auta w takiej kondycji, wielkie pięć dla chłopaków! – Daniel Kolankowski

Czyścimy każdy rodzaj materiału. Do każdego auta podchodzimy ze szczególną uwagą, dlatego masz pewność, że twoje auto oddajesz w dobre ręce. Gwarantujemy wysokiej jakości usługę czyszczenia tapicerki i jej renowacji.

Docieramy do wszystkich zakamarków, dlatego fotele i kanapy są wyciągane na zewnątrz. Wtedy mamy pewność, że samochód jest naprawdę wyprany. Na koniec na życzenie klienta wnętrze auta poddawane jest procesowi ozonowania.

Realizacja Lack Protect Wrocław – czyszczenie tapicerki samochodowej 

W ofercie Lack Protect kompleksowe pranie tapicerki aut wszystkich marek. Dodatkowo oferujemy naszym klientom takie usługi jak:

  • obszycie kierownicy skórą lub jej barwienie,
  • uszycie i wymiana mieszka od gałki zmiany biegów,
  • obszycie skórą gałki zmiany biegów.

 

Czyszczenie wnętrz samochodu LackProtect Wrocław
ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

Realizacje prania tapicerki skórzanej w Lack Protect

efekty prania tapicerki samochodowejczyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej renowacja tapicerki skórzanej

Efekty realizacji Lack Protect – Wrocław

FAQ – najczęstsze pytania dotyczące prania i renowacji tapicerki skórzanej

1. Jak często należy prać tapicerkę samochodową?

Elementy intensywnie użytkowane, należy prać regularnie przynajmniej co kilka miesięcy. Nie ma jednak określonego wymogu intensywności tej czynności. Nie mniej jednak należy pamiętać, że zarówno jasne jak i ciemne tapicerki brodzą się tak samo, jedynie na jasnych brud jest bardziej widoczny.

2. Ile kosztuje renowacja wnętrza pojazdu – fotele, podłokietnik i gałka biegów?

Ceny renowacji jednego elementu tapicerki to koszt w granicach 250 zł. Należy jednak pamiętać, że fotel samochodowy składa się z przynajmniej  siedmiu elementów skórzanych.

3. Czy chemia stosowana do prania tapicerki jest bezpieczna dla alergików i osób z astmą?

Tak, stosujemy wyłącznie chemię profesjonalną i bezpieczną dla środowiska. Chemia do prania tapicerki przeszła testy alergiczne i posiada certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas