Pielgnacja aut Wrocaw

Polerowanie i Renowacja Lakieru

Usługa polega na zebraniu zniszczonej warstwy lakieru, a następnie doprowadzeniu go do połysku. Przy bardzo zniszczonych lakierach używany jest papier wodny i następnie auto jest polerowane politurami o różnej gradacji (mocno ścierną w celu usunięcia większych rys i niedoskonałości a na koniec jest polerowane pastą wykończeniową, aby uniknąć refleksów i tzw. hologramów na lakierze).

Po wykonaniu takiego zabiegu zaleca się zabezpieczenie lakieru preparatem ochronnym w celu utwardzenia lakieru i utrwalenia efektów polerowania.

Po co stworzono preparat do zabezpieczenia lakieru?

Wydaje się, że auto, którym wyjeżdżamy z salonu przez długi okres czasu będzie jak nowe. Niestety współczesne lakiery samochodowe są bardzo miękkie a tym samym podatne na uszkodzenia. Dlatego firma ”SONAX” po wielu latach badań, wprowadziła na rynek produkt, który zrewolucjonizował technologię ochrony lakieru. Jeśli uważasz, że lakier twojego auta jest gładki, to w łatwy sposób możesz to sprawdzić. Gołym palcem nie jesteśmy wstanie wyczuć porowatości lakieru. Wystarczy taką samą czynność wykonać przez folię od paczki papierosów.

Preparat z serii Profiline NANO Lack/Paint Protect to wyprodukowany na bazie nanotechnologii preparat do długotrwałej ochrony lakieru.

Zabezpiecza powierzchnię lakierów:

  • zwykłych,
  • metalicznych,
  • podatnych na zarysowania,
  • wyjątkowo twardą, przezroczystą powłoką zbudowaną z warstw nano-cząsteczek krzemianu. Intensywnie odświeża kolory, zapobiega wszelkiego rodzaju wżerom (po owadach, żywicy i ptasich odchodach), osadzaniu się zabrudzeń oraz zapewnia szybkie spływanie wody z karoserii.

Powłoka zamienia się w szklistą materię, która staje się częścią lakieru co nie powoduje jego utleniania. Nadaje wysoki połysk i głębie koloru. W zależności od kondycji lakieru SONAX Profiline NANO Lack/Paint Protect nadaje połysk oraz zapewnia ochronę lakieru do 12 miesięcy. Może być stosowany na powierzchniach aut, motocykli i felg aluminiowych!

Schemat działania preparatu:

000

Jak to robimy?

ETAP PIERWSZY

Po dokładnym umyciu i wysuszeniu auta przystępujemy do wstępnego oczyszczenia lakieru za pomocą masy czyszczącej CLAY LACKPEELING, Celem tego zabiegu jest usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń takich jak: asfalt, żywica, resztki owadów itp.

ETAP DRUGI

W zależności od kondycji lakieru przystępujemy do mechanicznego polerowania powłoki lakierniczej. (etap pominięty przy aucie prosto z salonu). W ten sposób usuwamy mikro rysy, oraz utlenioną warstwę.

EATAP TRZECI

Za pomocą preparatu LACK PREPARE usuwamy resztki pasty polerskiej, a jednocześnie cała powierzchnia zostaje odtłuszczone i przygotowany do nałożenia trwałej powłoki.

ETAP CZWARTY

Nałożenie właściwego preparatu małą specjalną gąbeczką. Po zakończeniu procesu środek utwardza się przez najbliższą godzinę.

Jeśli nie jesteś przekonany w 100%, przyjedź a my nałożymy Ci powłokę Nano Lack Protect na 1 wybrany element za darmo i sam zdecydujesz czy warto zrobić to na cale auto czy nie.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas