Pielgnacja aut Wrocaw

Naprawy lakiernicze Wrocław

Lakier samochodu jest jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementem pojazdu. Najczęstsze usterki wynikają z różnego rodzaju zatarć, obić, złego wykonania podłoża lakieru, uszkodzeń karoserii, a nawet złej pielęgnacji pojazdu.

Efekt przed i po - zabieg usuwania rysy na lakierze samochodu

Usuwanie rys efekt przed i po – Smart Repair Wrocław

Specjaliści Lack Protect z Wrocławia zwalczą skazy lakieru na każdym pojeździe, nie ma znaczenia wielkość oraz rodzaj uszkodzenia. Nasze usługi oparte są na rzetelnym i dokłanym wykonaniu prac takich, jak naprawy smart repair, drobne naprawy lakiernicze, a także naprawy powypadkowe.

Działamy przy następujących problemach lakierniczo blacharskich:

  • Uszkodzenia powypadkowe
  • Odprysk lakieru
  • Erozja karoserii
  • Przebarwienia
  • Otarcia
  • Rysy

Smart repair – naprawy lakiernicze we Wrocławiu

Spart repair uszkodzeń lakierniczych to usługa polegająca na zwalczaniu drobnych wad lakieru. Świetnie sprawdzi się przy likwidacji otarć, rys, odprysków oraz przebarwień lakieru na samochodzie. Naprawy lakiernicze polegają na ujednoliceniu koloru pojazdu, tym samym pozbyciu się wad estetycznych. Zabieg ten sprawi, że pojazd zyska świeży wygląd, a jego wartość znacznie wzrośnie.

Warto pamiętać, że naprawy lakieru są możliwe również przy głębokich uszkodzeniach!

NAPRAWY LAKIERNICZE WROCŁAW

ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012

LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

Jak Lack Protect usuwa wady lakieru samochodowego

W naszym warsztacie każde usuwanie wady lakieru rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania usterki i dopasowaniu odpowiednich zabiegów naprawczych. Niektóre uszkodzenia wymagają początkowo naprawy podłoża, np. pęknięty zderzak w pierwszej kolejności zostaje poddany wypełnieniu ubytków.  Następnie szykujemy podłoże pod lakier – czynność ta wymaga wyjątkowej dokładności oraz precyzji. Wykonanie tych etapów pozwala przejść nam do lakierowania pojazdu.

Jakość usług rewelacyjna ( kompleksowa renowacja lakieru ) , miło , fachowo , dokładnie i w przystępnej cenie . Polecam – auto Mazda 3 BK czarna perła — Marcin Angel,

Lakier pojazdu po malowaniu jest zabezpieczany powłoką ochroną – gwarancja bezpieczeństwa przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzaniem elementów asfaltu podczas jazdy oraz czynnikami atmosferycznymi.

Realizacje i efekty pracy Lack Protect

Efekt po usunięciu otarcia na lakierze samochodu

Efekty naprawy lakierniczej powypadkowej

Smart repair Wrocław efekty realizacji

Realizacje Lack Protect Wrocław – Naprawy Lakiernicze

Naprawy powypadkowe Wrocław

Realizujemy naprawy powypadkowe samochodów, w oparciu o bezpieczeństwo ich dalszego użytkowania. Wszelkie uszkodzenia karoserii są poddawane analizom przez naszych ekspertów. Naprawa powypadkowa ma zadanie odbudowanie uszkodzonych elementów pojazdu, tak aby przywrócić jego ówczesne właściwości. W Lack Protect każda naprawa aut powypadkowych jest realizowana wyłączenie w oparciu o solidne materiały blacharskie. Blacharstwo i lakiernictwo to procesy złożone, dlatego warto szczegółowo sprawdzić wykonawcę tych napraw. Rozsądnym rozwiązaniem jest również poproszenie o ówczesny kosztorys napraw samochodu, jest to kluczowy element, z którego wnioski na temat samej usługi mówią wiele.

Lack Protect, jest rzetelnym centrum napraw powypadkowych we Wrocławiu, korzystając z jej usług masz gwarancje dobrze wykonanych napraw blacharskich oraz lakierniczych – dodatkowym atutem jest możlwiość darmowej wyceny napraw i omówienie ich procesów.

NAPRAWY POWYPADKOWE I LAKIERNICZE WROCŁAW

ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 789 312 334

LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

FAQ – najczęstsze pytania dotyczące napraw lakierniczych

1. Ile kosztuje usuwanie rys z lakieru samochodu we Wrocławiu?

Koszty usuwania rys z lakieru samochodu uzależnione jest od wielkości obszaru naprawy lakierniczej, głębokości oraz umiejscowienia rys. Cena usunięcia rysy rozpoczyna się od 150 zł.

2. Jak długo trwa usługa naprawy lakieru samochodowego Wrocław?

Naprawa lakiernicza zależy od rodzaju uszkodzenia. Zwykle naprawa trwa od 1 do 5 dni roboczych. Jeżeli dodatkowo wykonywane są inne usługi takie jak pokrycie lakieru powłoką ceramiczną, czas ten wydłuża się średnio o jedne dzień.

3. Czym uzupełniane są ubytki?

Ubytki wypełniane są specjalną szpachlą przeznaczoną do uzupełniania ubytków lakierniczych. Powierzchnia przed uzupełnieniem musi zostać należycie przygotowana, a po wyschnięciu szpachli dokładnie obrobiona pod kątem gładkości. Jest to bardzo trudny, a zarazem ważny zabieg, by w przyszłości nie doszło do kolejnych uszkodzeń lakierniczych. Dlatego tak ważne jest, by usługi tego typu były wykonywane wyłącznie przez profesjonalistów.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas