Pielgnacja aut Wrocaw

Myjnia Ręczna

UMYJ AUTO U NAS!

Dlaczego warto wybrać myjnie ręczną?

Wbrew pozorom wybór jest bardzo prosty. Jeżeli nasz samochód jest dla nas ważnym elementem życia to nie powinno nam nawet przyjść do głowy pojechanie na myjnię automatyczną, czy bezdotykową.

Co do myjni automatycznej nigdy nie mamy gwarancji czy sprzęt, a szczególnie szczotki są nowe i nie porysują naszego pięknego lakieru. Nie wspominając już o dokładnym wymyciu karoserii. Maszyna przecież nie powyciera nam progów ani nie domyje felg. Duże zastrzeżenia mamy także do chemii używanej w takich punktach. Zarówno przy automacie jak i na myjni bezdotykowej płyny takie jak aktywna piana są środkami bardzo agresywnymi i mogą szkodzić naszemu pojazdowi. Możemy zapomnieć o zachowaniu wosku na aucie, który położyliśmy sobie pod domem własnoręcznie. Zapewniam, że po tym wosku nic nie zostanie.

Większość myjni bezdotykowych nie pozwala swoim klientom na własnoręczne umycie auta tradycyjną metodą. Co nie zapewnia dobrego rezultatu.

A co z wysuszeniem auta? Podczas zimy samochód narażony jest na niskie temperatury. Woda, która dostaje się w strefy między-drzwiowe i zamarza niszczy uszczelki i zawiasy.

Jedynym miejscem gdzie mamy pewność, że nasze auto będzie w dobrych rękach jest myjnia ręczna.

Cennik

Opcja I

Mycie detailingowe – Aktywna piana, płukanie wstępne pod ciśnieniem, mycie właściwe szamponem, doczyszczanie felg lub kołpaków,  mycie nadkoli i wnęk, osuszanie i wycieranie samochodu, aplikacja dressingu na opony.
Koszt 80zł.

Opcja II

Komplet detailingowy – Opcja I + sprzątanie wnętrza, wydmuchanie zakamarków, odkurzanie podłogi, foteli i kanapy, bagażnika, dywaników, czyszczenie i aplikacja dressingu na deskę rozdzielczelczą oraz na wszystkie elementy plastikowe w samochodzie, mycie szyb, aplikacja dressingu na opony.
Koszt 150zł.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas