Pielgnacja aut Wrocaw

Wulkanizacja – serwis wymiany opon

Oprócz usług autodetailingu, napraw mechanicznych i lakierniczych w Lack Protect uruchomiliśmy profesjonalną wymianę opon i kół. Jesteśmy profesjonalnym zakładem wulkanizacyjnym, który zapewni Ci kompleksową obsługę wymiany opon wiosną i późną jesienią oraz pomoc w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Zawsze możesz liczyć na nasz zespół!

Nieważne, czy masz 14, 18, czy nawet 22 cale. Nasze maszyny i personel może wymienić każdą oponę. Sprawdź nas i załatw wszystko w jednym miejscu.

Jeżeli wymiana opon we Wrocławiu kojarzy Ci się tylko z długiem czasem oczekiwania to skontaktuj się z nami – nasze podejście zapewnia komfort i jak najkrótszy czas oczekiwania na wymianę opon.

Usługi wulkanizacyjne we Wrocławiu

ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

Warsztat wymiany opon

W Lack Protect Wrocław oferujemy wulkanizację mobilną oraz stacjonarną. W zakresie naszej usługi precyzyjnie dostosujemy parametry kół zgodnie z wytycznymi Twojego pojazdu.

Wulkanizacja to nie tylko wymiana opon, ale także:

  • diagnostyka,
  • naprawa,
  • regeneracja,
  • konserwacja,
  • wyważanie kół,
  • bieżnikowanie kół,
  • prostowanie felg,
  • sezonowa wymiana opon.

Mobilny serwis opon Wrocław

Jak długo trwa serwis opon w Lack Protect?

Wulkanizacja jest sztuką naprawy i łatania przebitych opon. Proces ten wymaga precyzji i doświadczenia. W Lack Protect Wrocław stosujemy najnowsze techniki i najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt podczas wykonywania rekonstrukcji ogumienia kół – czynniki te pozwalają na znaczne skrócenie czasu wykonywanej usługi, a nasi klienci mogą cieszyć się nowymi oponami już w następnym dniu.

Serwis opon Wrocław

Profesjonalna naprawa oraz wymiana kół samochodu w LACK PROTECT, ponadto oferujemy wykonie wyważania kół lub zdjęcia uszkodzonych i zapieczonych śrub.

Profesjonalizm w każdym calu. Super ceny, trafna diagnoza. Świetne podejście do klienta Pana Macieja. Polecam. – Michał Kośnik

Serwis opon Wrocław

Wulkanizacja Wrocław – Krzyki – Lack Protect

ZADZWOŃ: +48 602 398 326, +48 603 634 012
LUB NAPISZ info@lackprotect.pl

FAQ – Najczęstsze pytania dotyczące wulkanizacji

1. Czy jest możliwe prawidłowe wyważenie opon w serwisie?

Tak, posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonania zabiegu wyważenia kół oraz wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie diagnostyki.

2. Jaki jest koszt wymiany kół z letnich na zimowe?

Koszt wymiany kół niezależnie od ich typu wraz z wyważeniem wynosi od 100 zł wzwyż. Na cenę przekłada się wielkość oraz rodzaj materiału felg. Usługa mobilna wymiany opon wiążę się z dodatkowymi kosztami dojazdu, jest to jednak stosunkowo niski koszt w porównaniu do nakładu czasu, jaki wiąże się z dojazdem do stacjonarnego serwisu.

3. Jak długo trwa usługa wulkanizacyjna w Lack Protect?

W naszym serwisie czas trwania usługi wymiany lub naprawy opon zależy od przypadku oraz czy usługa dotyczy jednego koła czy całego kompletu. Zazwyczaj jest co kwestia od 2 godzin do następnego dnia roboczego.


Zobacz więcej na fb

Kontakt

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

ul. Monte Cassino 16B
51-681 Wrocław
info@lackprotect.pl
+48 602 398 326
+48 603 634 012

Napisz do nas